طراح شخصیت چه می کند؟

تاریخ ارسال : 1400/10/06

طراحان کاراکتر ظاهر شخصیت های فردی را تجسم و ایجاد می کنند. آنها روی توصیفاتی که کارگردان به آنها می دهد کار می کنند. اینها ممکن است شامل یادداشت هایی در مورد شخصیت شخصیت و همچنین ویژگی های فیزیکی باشد

طراح شخصیت چه می کند؟
طراحان کاراکتر ظاهر شخصیت های فردی را تجسم و ایجاد می کنند. آنها روی توصیفاتی که کارگردان به آنها می دهد کار می کنند. اینها ممکن است شامل یادداشت هایی در مورد شخصیت شخصیت و همچنین ویژگی های فیزیکی باشد. طراحان شخصیت از فیلمنامه و هنر مفهومی برای توسعه شخصیت ها الهام می گیرند. آنها چهره شخصیت ها را از طریق حالات چهره و حالت های فیزیکی منتقل می کنند.

طراحی کاراکتر

طراحان کاراکتر تحقیقاتی را در مورد آناتومی شخصیت و سبک‌های مد مرتبط انجام می‌دهند تا کار خود را آگاه کنند. این نقش تا حد زیادی به توانایی ترسیم بستگی دارد. کاراکترها روی کاغذ یا دیجیتال ترسیم می شوند. طراحان شخصیت طرح های مختلفی را ایجاد می کنند که معمولاً شامل طرح های متعدد برای یک شخصیت می شود. آنها آنها را به کارگردان ارائه می کنند و به هر بازخوردی از کارگردان مراجعه می کنند تا به نتیجه ای برسند که از آن راضی هستند.

پس از تایید طرح، طراحان کاراکتر "برگ های مدل" را ایجاد می کنند که شخصیت را از زوایای مختلف نشان می دهد. در انیمیشن های سه بعدی، طراحان مد از آنها برای خلق شخصیت ها استفاده خواهند کرد. در انیمیشن دو بعدی، انیماتور از برگه های مدل استفاده می کند تا مطمئن شود که هر فریم انیمیشن "روی مدل" است. هنرمندان استوری‌بورد نیز این پروژه‌ها را بررسی خواهند کرد تا با پیشرفت پروژه، آنها را در کار خود بگنجانند. طراحان شخصیت اغلب در یک استودیوی انیمیشن کار می کنند تا یک مترجم آزاد.

تماشا کنید و بخوانید
برعکس: توسعه شخصیت برای پیکسار - استادان پاپ
Inside Sony Pictures Animation - طراح شخصیت پاتریک مت
تسلط بر طراحی شخصیت: طراحی کاراکتر خوب چیست؟
طراح شخصیت خوب چیست؟
طراحی: از مهارت های فنی بسیار بالایی برخوردار است، قادر به خلق آثاری در سبک های مختلف با توجه زیاد به جزئیات است.
خلاقیت: از تخیل خود برای ارائه ایده های بدیع و بدیع استفاده کنید و اثری خلق کنید که تخیل کارگردان را باز کند و به روایت داستان کمک کند.
همکاری: این را درک کنید
کارگردان
می‌خواهد و می‌تواند بازخورد را بپذیرد و بر اساس آن عمل کند تا طرح شما را تغییر دهد و با هنرمندان و طراحان دیگر به خوبی کار کند
شناخت تسمه نقاله: شناخت احتمالات
انیماتورها
و طراحی مناسب با محیط پروژه ایجاد کنید
تماشای انیمیشن: رسانه ها را تحسین کنید و صنعت را دوست داشته باشید
ابزار تجارت
در اینجا برخی از ابزارهای مورد استفاده توسط حرفه ای ها آورده شده است:

برنامه ویرایش تصویر (Adobe Photoshop)
نرم افزار مدل سازی سه بعدی، مجسمه سازی و طراحی (Blender، 3ds Max، Maya، Mudbox، ZBrush، Substance Designer، Quixel)
نرم افزار انیمیشن دو بعدی (TVPaint، ToonBoom Harmony، CelAction)